Hakkımızda

TEKNO-MAR 2005 yılında elektronik ürünler pazarlama ve dağıtım hizmetleri veren bir firma
olarak kurulan, 2011 yılı itibariyle de fotovoltaik güneş enerji sistemleri imalat montaj toptan satış ve servis gibi geniş yelpazede hizmet vermekte olan bir firmadır.
 
  • TEKNO-SOLEN markası ile güneş enerjili sokak, park ve bahçe aydınlatma armatürü imalatımız,
 
  • DOM-KOV markası ile güneş enerjili elektrikli çit makinası üretimimiz ile sektördeki ihtiyaçlara cevap verecek alternatif çözümler sunmaktayız.

Resmî kurumlara güneş enerjili klorlama sistemleri, güneş enerjili şarj istasyonları, güneş enerjili duşmatikler, depoları arası güneş enerjili kuyu kontrol sistemleri gibi spesifik ürünler ile de solar sektöründe çok geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

Ülkemizde güneş paneli üretimi yapan birçok firma ile bayi, partner, AR-GE, İnovasyon, mühendislik hizmetleri, güneş enerji santrallerinin yatırım ve teknik danışmanlığı, projelendirme, sistem tasarımı, santral kurulumları, lisans alımı ve işletme, ayrıca lisanssız üretim yönetmeliğine uygun olarak 10Kw çatı ges uygulamaları, 1 MW altı projeler gibi makro ve mikro fotovoltaik güneş enerjisi sektörünün tüm alanlarına, 10 yıllık tecrübe ve birikimimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.
Kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini birinci derecede misyon edinmiş bir anlayışla, güneşin olduğu her yerde görüşmek dileğiyle.TEKNO-MAR
Yönetim Kurulu Bşk.
İlker KÖKLÜ
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...