BU FIRSAT KAÇMAZ !... SOLAR LAMBALARDA YAZ KAMPANYASI !.. SEÇİLİ ÜRÜNLERDE % 20 İNDİRİM. ÜSTELİK KARGO BEDAVA !.. BU FIRSAT KAÇMAZ !... SOLAR LAMBALARDA YAZ KAMPANYASI !.. SEÇİLİ ÜRÜNLERDE % 20 İNDİRİM. ÜSTELİK KARGO BEDAVA !.. BU FIRSAT KAÇMAZ !... SOLAR LAMBALARDA YAZ KAMPANYASI !.. SEÇİLİ ÜRÜNLERDE % 20 İNDİRİM. ÜSTELİK KARGO BEDAVA !.. BU FIRSAT KAÇMAZ !... SOLAR LAMBALARDA YAZ KAMPANYASI !.. SEÇİLİ ÜRÜNLERDE % 20 İNDİRİM. ÜSTELİK KARGO BEDAVA !..
KARGO BEDAVA

AYI DOMUZ KOVUCU ELEKTRİKLİ ÇİT SİSTEMİ - Elektrikli Domuz Teli

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Güvenli Alışveriş256bit SSL Sertifikası ile koruma
Güncel ÜrünlerGüncel Ürün Seçenekleri

Elektrikli çit sistemleri, özellikle kırsal bölgelerde yaşayanlar için vazgeçilmez bir güvenlik önlemidir. Bu sistemler, genellikle domuz kovucu olarak kullanılır ve bu canlıların tarım alanlarına zarar vermesini önler. Ancak, bu sistemlerin kullanımı sadece domuzları kovmakla sınırlı değildir. Ayı-domuz kovucu olarak da bilinen bu elektrikli çitler, ayıları da uzak tutar.

Domuz ayı kovucu çitler, hem domuzları hem de ayıları etkili bir şekilde uzak tutar. Bu, hem tarım alanlarını korur hem de bu canlıların insanlarla karşılaşma olasılığını azaltır. Domuz ve ayı kovucu çitler, bu canlıların yaşam alanlarına zarar vermeden, onları insan yaşam alanlarından uzak tutmanın en etkili yoludur. Bu nedenle, elektrikli çit sistemleri, hem insanları hem de doğayı koruma konusunda önemli bir rol oynar.


PAKET İÇERİĞİ :
      1 Adet DOM-KOV DK-XE Cihaz
      1 Adet Topraklama Çubuğu
      1 Adet Uyarı Levhası
      1 Adet Adaptör
  500 Adet İzolatör
1000 m. İp Tel

 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 16:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...